Fotowoltaika Dla Wymagających 

Moduły zintegrowane  Mystiek idealnie pasują do płaskich dachówek, które nie wpływają na poziome linie dachu. To sprawia, że ​​moduły fotowoltaiczne są praktycznie niewidoczne.

Jakość

Produkt Mystiek to, wysokiej jakości  system fotowoltaiczny zaprojektowany i wyprodukowany w Holandii. Wysoka wydajność   jest gwarantowana przez samodzielnie stworzony  system kontroli jakości  i testowania. Moduły fotowoltaiczne Mystiek  są wykonane tylko z materiałów wysokiej jakości, które zostały dokładnie przetestowane pod kątem tego zastosowania.

dach.jpg

Wysoka wydajność

Dachówka Mystical Solar ma wysoką wydajność. Dzięki temu Mystiek działa lepiej, niż standardowy moduł fotowoltaiczny , który jest montowany na dachówkach. Dzięki 50 modułom fotowoltaicznym  Mystiek każdego roku można wytworzyć do 4300 kWh energii elektrycznej, tyle samo, co w przypadku 15 standardowych modułów systemu fotowoltaicznego  o wymiarach 1 metr x 1,65 metra. Wymagana powierzchnia dachu jest taka sama w obu sytuacjach, a mianowicie 25 m².

Opłacalność

Połączenie wytwarzania energii z pokryciem dachu sprawia, że ​​moduł zintegrowany  Mystiek jest idealny do nowych projektów budowlanych i remontowych. Mystiek jest szczególnie łatwy i szybki w montażu. Dodatkowe koszty za tak piękny dach fotowoltaiczny są ograniczone w porównaniu z dachówką i osobno zamontowanymi  panelami fotowoltaicznymi.

Wartość dodana do twojego domu

Panele zintegrowane Mystiek zwiększają wartość Twojego domu. Estetyka modułów zintegrowanych  Mystiek dodatkowo ją zwiększa. Dobry pomysł, jeśli myślisz kiedykolwiek o sprzedaży domu, lub chcesz inwestować w nieruchomości.