FOTOWOLTAIKA

Instalacja fotowoltaiczna to doskonałe rozwiązanie dla niezależności energetycznej gospodarstw domowych oraz firm.


Własną energią elektryczną można wykorzystywać do zasilania wszystkich odbiorników gospodarstwa domowego oraz do zasilania źródeł ciepła takich jak pompy ciepła oraz kotły indukcyjne. Wykorzystanie potencjału o słońca jako źródła energii ma wiele zalet.


Podstawowa – to czysta, nieemisyjna, ekologiczna energia elektryczna.
Drugim argumentem jest zamiana rachunków za energię z sieci, na spłatę kredytu lub leasingu w kwocie rat nie przekraczającej wysokości tych rachunków. Spłacamy kilka lat naszą inwestycję we własne źródło energii, po czym stajemy się właścicielami naszej niezależności energetycznej, zapominając o cenach prądu czy gazu.


Inwestycja we własną instalację PV – to inwestycja w spokojną przyszłość !!!!!

Z przyjemnością wykonamy audyt i pomożemy obliczyć dla Państwa instalację PV niezbędną do zaspokojenia Waszych potrzeb energetycznych.

firma modern.jpg

W każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym szczególnie znaczącym kosztem wytwarzania produktów jest zużywana energia elektryczna. Nieustający wzrost cen energii elektrycznej (średnio 10% rocznie) sprawia, że rośnie koszt wytworzenia produktów, co powoduje spadek konkurencyjności firm zmuszonych do płacenia coraz wyższych rachunków energetycznych.
Doskonałym rozwiązaniem dla tych przedsiębiorstw jest inwestycja we własne źródło energii - instalację fotowoltaiczną. Fotowoltaika jest w stanie zabezpieczyć zapotrzebowanie większości mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Każde przedsiębiorstwo może bez uzyskania pozwolenia na budowę zainstalować generator 
fotowoltaiczny o mocy 50 kWp (50 000 kWh/rocznie) dla jednego PUNKTU POBORU ENERGII  (DLA JEDNEGO LICZNIKA).
Z pozwoleniem na budowę, mając dostateczną ilość powierzchni do wykorzystania na dachach, ścianach lub na gruntach można zbudować instalację zaspokajającą potrzeby energetyczne większych konsumentów energii elektrycznej.
Z przyjemnością Wykonamy dla Państwa przedsiębiorstwa audyt energetyczny z określeniem zapotrzebowania na instalację PV wraz z wyliczeniem stopy zwrotu 
inwestycji oraz wskażemy najdogodniejsze możliwości finansowania Waszej przyszłej inwestycji.

rys 1 (1).jpg

Prosumenckie Instalacje domowe dachowe i naziemne do 10 kWp z dotacją 5000,00 i odpisem do 56.000, 00 PLN od podstawy opodatkowania.
Instalacje hybrydowe z pionową turbiną wiatrową.